Firany, zasłony i dekoracja okien

Dekoracja okien

Co decyduje o niepowtarzalności wnętrza? Meble? Kolor ścian? Faktura podłogi? Z pewnością każde z tych elementów. Ale czy nie powiedział ktoś kiedyś iż diabeł tkwi w szczegółach? Może elegancki obrus na kuchennym stole albo figlarne jaśki rozrzucone po kanapie?
Firany subtelnie zmieniające odcień wpadającego do domu światła lub zasłony wprowadzające mocniejszy akcent kolorystyczny – okna oczami domu.

Jesteśmy przekonani że właśnie te detale, drobiazgi wręcz czasami, w postaci nowych pokrowców na jaśki czy innego kształtu obrusu sprawiają że pozornie bezbarwne wnętrza nabierają kolorów. Dzięki ciekawej fakturze szytych rolet monotonne przestrzenie nabierają dynamiki, a umiejętne połączenie dosłownie kilku elementów stworzy w nieraz bliźniaczo podobnych pomieszczeniach całkowicie nową jakość.

Wierzymy, że siła niepowtarzalności i oryginalności tkwi w swobodzie wyboru materiału, koloru i elementów, które wedle uznania wniosą do wnętrza spokój i harmonię bądź odrobinę szaleństwa. Uwydatnią barwę ścian lub staną w opozycji do niej, podkreślą także stylowość mebli lub zagrają pierwsze skrzypce.

I tutaj pojawiamy się my. To Państwo kreujecie swoją oazę, wijecie gniazdko wedle indywidualnego gustu i uznania. Przychodzicie już ze swoją wizją bądź dopiero w poszukiwaniu inspiracji. Sprawiacie, że cztery kąty można nazwać domem. My udostępnimy Państwu szeroką gamę materiałów, obrusów i firan. Nasze ekspedientki chętnie posłużą radą, pomysłami i wieloletnim doświadczeniem z zakresu wystroju wnętrz, a krawcowe nadają rzeczywisty wymiar marzeniom.

Zapraszamy do naszego punktu w Kwiaciarni Kwiaty Upominki:)