O firmie

Firma "Kwiaty i Upominki" istnieje od 1987 roku. Działalność naszą rozpoczęliśmy od prowadzenia małej przydomowej kwiaciarni.

Niezmiernie cieszący nas fakt stale powiększającego się grona naszych klientów, zadecydował o rozbudowie naszej kwiaciarni. Dziś jest to sklep mający powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych.

W kolejnych latach, dzięki sympatii, zaufaniu oraz uznaniu jakie zdobyliśmy w oczach naszych klientów otworzyliśmy kolejne kwiaciarnie w Rybniku.

W codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i rzetelnością. Mając na uwadze zadowolenie klienta, staramy się śledzić i wykorzystywać najnowsze trendy obowiązujące w branży florystycznej.

Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy, za pośrednictwem którego można łatwo i szybko zrobić zakupy lub złożyć zamówienie. Dzięki temu możliwe stały się do zrealizowania zlecenia powierzone nam zarówno z najdalszych zakątków Polski jak i z zagranicy.

W 2012 roku rozszerzyliśmy zakres działalności firmy o sprzedaż i szycie firan, tkanin i obrusów, pościeli oraz narzut. W tym celu otworzyliśmy dwa punkty na terenie Rybnika, gdzie istnieje również możliwość wymiany zamków błyskawicznych, skrócenia spodni bądź dokonania poprawek krawieckich.

Wszystkie te ruchy mają na celu zapewnienie naszym klientom maksymalnego komfortu przy wyborze kompleksowych dekoracji okien, pokoi i mieszkań.

Zapraszamy serdecznie!!!