Oferta Ślubna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary

Piękne i świeże kwiaty oraz wyjątkowe dekoracje są niezbędne do stworzenia artystycznej oprawy i podkreślenia wyjątkowości uroczystości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży florystycznej oraz pozytywnym opiniiom naszych klientów, możemy zapewnić, że planując ważne wydarzenie z nami, można być spokojnym o jego perfekcyjne przygotowanie.

Oferujemy szeroki zakres usług, który obejmuje cały proces od projektowania po realizację. Nasi specjaliści służą pomocą i chętnie doradzą w wyborze najlepszych rozwiązań.

Zakres naszych działań:

Przygotowujemy piękne kompozycje kwiatowe dla Pary Młodej i Świadków, w tym m.in. bukiety ślubne, wianki, korsarze, kotyliony, bransoletki i butonierki.

Usługi obejmują przygotowywanie personalizowanych elementów dekoracyjnych i pamiątek związanych z uroczystością, takich jak winietki, zaproszenia, etykiety na alkohol, podziękowania dla gości i rodziców.

Oferujemy dekorację zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych przestrzeni - kościołów, restauracji, hoteli, domów oraz samochodów.

Oferujemy tworzenie różnorodnych dekoracji balonowych, w tym bram, postaci Pary Młodej oraz skrzyń wypełnionych balonami, które mogą być wypuszczone w niebo.

Staramy się zapewnić, że każdy projekt jest wyjątkowy i oryginalny. Naszym priorytetem jest zadowolenie Pary Młodej i zaimponowanie nawet najbardziej wymagającym gościom.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Przykładowe realizacje

Strojenia

Siedziba firmy

ul. Kardynała Kominka 11
44-217 Rybnik

Godziny otwarcia

Siedziba Firmy
pon-pt: 7-19, son: 7-17, niedz: 8-15
Oddział Auchan Rybnik
pon-sob: 9-21, niedz: 9-19

Oddział Auchan Rybnik

ul. Kotucza 100
44-217

Media społecznościowe

Facebook
Google